Marcherend ons dorp door!

Zaterdag 23 februari rond een uur of elf komt een groep militairen ons dorp binnen marcheren. Nieuwsgierig geworden naar wat er gaande is, toch maar even geïnformeerd.  Het bleken heren en dames van de Nationale reserve te zijn. De heren en dames zijn aan het oefenen voor de vierdaagse in Nijmegen.  Ze zouden een kort stukje van ons dorp pakken, maar omdat Visvliet op ongeveer de helft van hun route lag, werd hier een pauze ingelast.  Gastvrij als we als dorp zijn, werd de kerk geopend voor eventueel toiletgebruik. Er moest tenslotte nog wat kilometers worden gelopen. Ze waren begonnen in Buitenpost en via Kollum en Burum naar Visvliet gelopen. Van Visvliet ging de route weer verder via de oude dijk naar Stroobos en zo binnendoor naar Buitenpost.

Dit was voor deze heren en dames de tweede gezamenlijke oefensessie, deze keer ruim 20 km. Op naar de wandelvierdaagse in Nijmegen, waar ze vier dagen lang 50 km moeten lopen.

Geef een reactie

Please follow and like us: