Ons dorp … selfsupporting.

Zou het niet de wens zijn van elk dorp. Helemaal op je zelf, doet ons een beetje denken aan het dorp van Astrid en Obelix. Misschien is de wens wel wat te veel, maar aan initiatieven ligt het niet. Zo was ons dorp zaterdagochtend bedekt onder een mooie witte sneeuw deken. Dat het er geweldig uitzag….zeker, maar het geeft ook weer een hoop gedoe. Vrijdagavond begon de gemeente al met het strooien van zout op de hoofdwegen. Wij als klein dorp blijven dan toch snel achter. Zeker als het op sneeuw aankomt. Zij het niet dat dorpsgenoot Harm Veenstra zijn schuif achter de trekker zette om de wegen sneeuwvrij te maken.
 En geweldig initiatief en dat op eigen kosten! Nadat Harm alle straten in dorp sneeuwvrij had gemaakt waren er ook nog een aantal opritten die nog even sneeuwvrij werden gemaakt.

Voelt een beetje als grootspraak, maar zo gebeurt dat in ons kleine dorp.

Geweldig Harm… super!

Geef een reactie

Please follow and like us: